• Porównanie dla firm i osób prywatnych
  • Tylko zaufani sprzedawcy
  • Zawsze aktualne oferty
  • Bezpłatne doradztwo
  • Oszczędności na gazie

CHCESZ OBNIŻYĆ
SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD?

WYPEŁNIJ FORMULARZ
I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJSprawdź

Obniż cenę kWH801 005 185

 

Blog

Rzeczywiste rozliczenie za prąd

rozliczenia-rzeczywiste-za-prad

Jeden z największych sprzedawców energii – Energa ma swojej ofercie usługę „Rozliczenia Rzeczywiste Energa”. Na czym to polega?

Rozliczenia Rzeczywiste – co to za usługa?

Dzięki tej usłudze można samodzielnie dokonać rozliczenia za zużytą energię elektryczną. Usługa „Rozliczenia Rzeczywiste” Energa jest dostępna w dwóch wariantach: rozliczanie się po przez eBOK lub poprzez tradycyjną formę płatności. Sporym ułatwieniem dla klientów jest elektroniczne Biuro Obsługi Klienta – tutaj można podać stan licznika i od razu wygenerować rachunek za prąd oraz opłacić ją dzięki Płatnością Online. Usługę można aktywować w każdym Salonie Sprzedaży Energa oraz w eBOK o czym więcej na https://energiadirect.pl/poradniki/ebok-energa

Dlaczego warto korzystać z „Rozliczeń Rzeczywistych”?

Usługa ta umożliwia przede wszystkim rozliczanie się za rzeczywiste zużycie prądu. Poza tym klient ma możliwość na bieżąco kontrolować wydatki na energię elektryczną oraz dokonywać płatności bez wychodzenia z domu, przez Internet.

Rozliczenie za energię

W ramach „Rozliczeń Rzeczywistych” odbiorca energii rozliczać się może na 2 sposoby: poprzez elektroniczne Biuro Obsługi Klienta lub poprzez terminal punktów VIATM Moje Rachunki (wymagana karta indywidualna). W przypadku, gdy klient przez dłuższy okres nie podaje stanu licznika sprzedawca wyłącza usługę „Rozliczenia Rzeczywiste”.