• Porównanie dla firm i osób prywatnych
  • Tylko zaufani sprzedawcy
  • Zawsze aktualne oferty
  • Bezpłatne doradztwo
  • Oszczędności na gazie

CHCESZ OBNIŻYĆ
SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD?

WYPEŁNIJ FORMULARZ
I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJSprawdź

Obniż cenę kWH801 005 185

 

Blog

Ceny prądu PGE

PGE Obrót, największy w Polsce sprzedawca prądu wprowadził na rynek nową ofertę energetyczną dla gospodarstw domowych. „Zdrowa energia PGE” to atrakcyjna cena za prąd, pomoc elektryka i usługi medyczne.

Ile kosztuje prąd w PGE?

Z najnowszej oferty PGE mogą skorzystać gospodarstwa domowe z całej Polski. Oferta jest dostępna do końca września 2017 roku i jest dostępna w dwóch wersjach:

  • Wariant 1 – to ochrona przed podwyżkami cen prądu do końca września 2019 roku,
  • Wariant 2 – to ochrona przed podwyżkami cen prądu do końca września 2020 roku.

Sprzedawca gwarantuje zatem niezmienność ceny za kilowatogodzinę na okres nawet trzech lat.

W grupie taryfowej G11 stawka za prąd wynosi 0,2935 zł brutto. W taryfie G12 w taryfie dziennej cena energii wynosi 0,3360 zł brutto, a w taryfie nocnej 0,2155 zł brutto. Z kolei w taryfie weekendowej czyli G12w stawki wynoszą odpowiednio 0,3422 zł brutto i 0,2485 zł brutto. Natomiast w taryfie G12n (taryfa niedzielna, taryfa z rozszerzoną strefą nocną o niedziele) ceny prądu PGE wynoszą 0,3228 zł brutto oraz 0,2405 zł brutto. Wysokość opłaty handlowej to 9,99 zł  brutto w przypadku wariantu I i 8,99 zł brutto w przypadku wariantu II.

Co obejmuje opieka medyczna od PGE?

Oferta „Zdrowa energia PGE” to pomoc medyczna, która obejmuje ochronę przy nieszczęśliwych wypadkach czy nagłej chorobie. Pakiet obejmuje koszty związane z dojazdem lekarza, wizytą w placówce medycznej, wizytą u specjalisty, diagnostyką obrazową, transportem medycznym, zabiegami rehabilitacyjnymi czy usługami szpitalnego konsultanta. Jeśli chodzi o zabiegi rehabilitacyjne to z pakiet będzie można pokryć 50% kosztów 10 zabiegów, którymi mogą być:

  • Zabiegi kinezoterapii, m.in. ćwiczenia izometryczne, wyciągi, ćwiczenia bierne
  • Zabiegi fizykoterapii, m.in. magnetoterapia, elektrostymulacja, jonoforeza.

Przy umowie na 36 miesięcy można skorzystać bezpłatnie z 6 usług na kwotę łączną 1500 zł.

Pomoc elektryka

W ramach oferty „Zdrowa energia PGE” w przypadku domowej awarii można także skorzystać z darmowej pomocy elektryka. Wystarczy zadzwonić na specjalną infolinie sprzedawcy prądu.

Więcej o PGE na https://energiadirect.pl/sprzedawcy/pge-obrot-s-a