• Porównanie dla firm i osób prywatnych
  • Tylko zaufani sprzedawcy
  • Zawsze aktualne oferty
  • Bezpłatne doradztwo
  • Oszczędności na gazie

CHCESZ OBNIŻYĆ
SWOJE RACHUNKI ZA PRĄD?

WYPEŁNIJ FORMULARZ
I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJSprawdź

Obniż cenę kWH801 005 185

 

Blog

TAURON organizuje spotkania z potencjalnymi kontrahentami

W panelu, z okazji otartych drzwi dla wykonawców, organizowanym przez TAURON uczestniczyło około 250 uczestników z blisko 150 firm. C spotkań z potencjalnymi kontrahentami Grupy TAURON, które odbyło się 20 kwietnia w Katowicach. Organizatorem TAURON Wytwarzanie.

Otwarte drzwi w TAURON?

Spotkania zostały podzielone na kilka paneli dyskusyjnych z podziałem na kluczowe branże (branża kotłowa, turbinowa, elektryczna, AKPiA, dostawy i eksploatacyjna, pozostałe).

Głównie spółka odpowiedzialna za wytwarzanie zaprezentowała prognozę potrzeb zakupowych.  Na panelu przedstawione zostały informacje o platformie zakupowej Grupy TAURON, poruszono temat obowiązujących procedurach zakupowych, a także najczęściej występujących nieprawidłowościach, jakie znajdują się w składanych ofertach. Jak czytamy w informacji prasowej, Grupa TAURON przeprowadza rocznie ponad 5 000 przetargów, ponad 10 000 aukcji elektronicznych oraz ok. 16 000 postępowań elektronicznych. Posiada 14 000 zarejestrowanych dostawców. Wszystko w oparciu o elektroniczną Platformę Zakupową Grupy TAURON.

TAURON pragnie, aby w przyszłości rozwinął się program comiesięcznych spotkań z cyklu: „Nowe technologie, innowacyjne usługi i dostawcy”, do udziału, w którym zaproszeni zostali zarówno obecni jak i nowi oferanci.

Tauron od lat polepsza swoje usługi także z myślą o klientach indywidualnych. Jednym z najlepszych pomysłów jest Tauron ebok, czyli specjalna platforma umożliwiająca m.in. pobranie faktury elektronicznej, dokonania płatności za prąd.

sprawdź gdzie zyskasz najtańszy prąd – EnergiaDirect.pl